Siste nyheter
Ingen nyheter...

Kontakt oss

Åpningstid: mandag til fredag kl 07.30 til 15.30

 


Trykk på kartet for større utgave
Sveisehuset Kristiansand AS
Skibåsen 40 (vis a vis glattkjøringsbanen)
4636 Kristiansand

Telefon: 38 10 54 54
Telefax: 38 10 54 50
E-post: firmapost@sveisehus.no

For å finne fram til oss kan du bruke kartet til høyre. Vi holder til i nye, moderne lokaler i Sørlandsparken like utenfor Kristiansand.



Hvem gjør hva hos oss
Daglig leder
Bjørgulv Ryen
ryen@sveisehus.no
38 10 54 55
Mobil: 90 53 70 67



Produktansvarlig ESAB
Thor Magne Stifoss
stifoss@sveisehus.no
38 10 54 59
Mobil: 99 09 71 06
Produktansvarlig Metabo/butikk
John Andreassen
john@sveisehus.no
38 10 54 57
Mobil: 95 77 56 96
Salg/kursansvarlig
Jan Eivind Lauvrak
jan@sveisehus.no
38 10 54 60
Mobil: 91 88 42 48
Gassansvarlig Øyvind Lomeland
lomeland@sveisehus.no
38 10 54 58

Mobil: 99 78 61 91

Ordremottak / innkjøp Frode Grindland frode@sveisehus.no 38 10 54 65 mobil: 90 03 01 22
Regnskap
Karin Ryen karin@sveisehus.no 38 10 54 54

GASSBESTILLING

gassbestilling@sveisehus.no
38 10 54 58

FIRMAPOST firmapost@sveisehus.no
 
 

Service

RT Service
Esab nærservice
Skibåsen 40
4636 Kristiansand
mob: 46 54 46 64
                               epost: post@rtservice.no
Roar Tolfsen
Mob: 46 54 46 64

AGA AS
Trond Kjærstad
Mobil: 95 18 80 76
Geir Fredriksen
Mobil: 97 77 43 88
Janne Eik Mobil: 99 41 58 37
Ove Birkelid Pettersen Mobil: 41 27 78 93